Grąžinimo taisyklės:

Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

·       grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

·       prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;

·       prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);

·       grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pirkėjo gauta – kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos.

Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, parašykite mums el. paštu bei nurodykite užsakymo numerį arba pridėkite mokėjimo patvirtinimo pranešimą.

Gavę Jūsų prašymą, su Jumis susisieksime per 2 darbo dienas ir susiderinsime prekės grąžinimo detales.

Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota, per 3 d.d.pinigai bus grąžinti į mokėtojo sąskaitą (arba, jei to padaryti negalima, į kitą Jūsų nurodomą sąskaitą).

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją, o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis dėl ginčo sprendimo į elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą:  https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show.

Prekių pristatymas:


Jūsų prekės bus pristatytos nurodytu adresu per 3-5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes. 

Užsakymai, kurių kaina daugiau kaip €100, pristatomi nemokamai. Perkant už mažiau nei €100, pristatymo kainos:

Paštomatu 2.49 €
Kurjeriu – nuo 4,00 €

Užsakymai pristatomi naudojantis DPD kurjerio paslauga arba į pasirinktą paštomatą.

Pristatymo kaina bus automatiškai pridedama Jūsų atsiskaitymo puslapyje.
Pristatymo mokestis į Kuršių Neriją yra €29.
Šiuo metu prekes pristatome tik Lietuvos teritorijos ribose.

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Spustelėdami mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą su mūsų slapukų politika.   Patvirtinti