Pasirinkite meniu

Privatumo politika

1. Slapukai ir jų naudojimas
1.1. Kad Paslaugų teikėjo svetainė tnkamai veiktų, ji į Kliento įrenginį įrašo mažaas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią Paslaugų teikėjo svetainė Klientui joje apsilankius išsaugo Kliento kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Dėl to Paslaugų teikėjo interneto svetainė gali tam tkrą laiką „atsiminti Kliento veiksmus ir parinkts (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifo dydį ir kitas rodymo parinktss, o Klientui nereikia jų iš naujo įvedinėt kaskart lankants svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.
1.2. Paslaugų teikėjas naudoja slapukus siekiant nustatyt Klientų lankymosi Svetainėje įpročius, pagerint Klientų patrr lankants Svetainėje, suteikt personalizuotas paslaugas Klientams. Slapukų informaciją gali sudaryt duomenys apie tai, kaip Klientas naudojasi Svetaine, jo kompiuterio PP adresas, naršyklės tpas, demografniai duomenys ir, jei Klientas atvyko į Paslaugų teikėjo Svetainę iš trečiosios šalies tnklalapio – puslapio URL nuoroda. Jeigu Klientas yra registruotas vartotojas, tai gali būt duomenys, koks Kliento vartotojo vardas ir el. pašto adresas, kurie gali būt apdorojami serveryje registruojants. Slapukai suteikia galimybę internetnei svetainei veikt efektyviau ir pagerint savo paslaugas, be to, teikt informaciją svetainės administratoriams statstkos ar reklamos tkslais.
1.3. Slapukais gaunamą informaciją Paslaugų teikėjas naudoja tokiais tkslaiss
1.3.1. nustatyt grįžatančius, registruotus Klientus siekiant atvert tokiems Klientams jų užasakytą Turinį ar
Paslaugas;
1.3.2. siekiant išvengt pakartotnės registracijos nuolatniams Svetainės Klientams;
1.3.3. Kliento vartojimo įpročių stebėsenai siekiant pateikt būtent Kliento aktualų turinį ir tobulint portalą
pagal Kliento pageidavimus;
1.3.4. Paslaugų plėtrai bei tksliniam rinkodaros orientavimui;
1.4. Klientas sutkimą dėl slapukų naudojimo duoda tokiais būdaiss
1.4.1. pirmą kartą atlikdamas registraciją paslaugų teikėjo portale;
1.4.2. jei Kliento naršyklė priima slapukus – neištrindamas jų ir/ar nepakeisdamas;
1.4.3. Svetainėje, registracijos anketose ir/ar paskyrose pateiktoje Paslaugų teikėjo nuorodoje apie slapukus
paspaudęs „sutnkui žaymą.
1.5. Paslaugų teikėjas gali, nepažaeisdamas teisės aktų, apjungt informaciją, gautą naudojant slapukus, su informacija, gauta apie asmenį kitomis priemonėmis, pvz., informacija apie naudojimąsi paslaugomis.
1.6. Aukščiau nurodyt treteji asmens reklamos tkslais gali rinkt tek anoniminę, tek ir asmeninę Kliento informaciją, taip pat naudot tek sesijos slapukus tek ir nuolatnius slapukus, galiojančius tam tkrą laiko tarpą. Detaliau apie trečiųjų asmenų slapukus ir privatumo politką Klientas gali sužainot susipažainęs su konkretaus trečiojo asmens privatumo politka.

Visa informacija apie svetainėje naudojamus slapukus, jų paskirtį, galiojimą bei naudojamus duomenis pateikiama lentelėje žemiau.