Pasirinkite meniu

Pavasaris yra laikas, kai daugelis iš mūsų nori atsinaujinti spintą po ilgo žiemos sezono. Įnešti į savo spintą daugiau šviesesnių ir madingesnių spalvų. Vienas labai lengvas ir paprastas būdas tai padaryti, tiesiog įsigyti ryškesnę rankinę. Įsivaizduokite, jei turite žydros spalvos rankinę, ją galima dėvėti su paprastu ir minimalistiniu deriniu, taip sukursite žaismingą įvaizdį. Lengva, ar ne?

 

Taigi, pradėsiu nuo madingiausios pavasario spalvos!

IMG 5382 Turbūt šią spalvą matėte jau daugelyje vitrinų, tai ryški žalia spalva. Ši spalva yra  labai lengvai derinama su įvairiais drabužiais, be to tai labiausiai pagyvinanti išvaizda spalva. Dažnai ji yra derinama su kitomis šviesiomis spalvomis, tokiomis kaip balta, juoda, kremine, rožine. Taigi, turėdama žalią rankinę, Jūs sukursite tikrai įsimintiną įvaizdį ir tikrai atkreipsite į save dėmesį!

 

 

 

IMG 5455 2 scaled 1  Antroji spalva, madinga šį sezoną – oranžinė.
Žymūs  pasaulio dizaineriai, naudoją šią spalvą savo rankinių gamybai. Tai akį traukianti spalva, nes ne kiekvienas išdrįstų dėvėti šią spalvą. Tai yra tobula spalva rankinei ir puikiai tinkanti pavasariui. Šią spalvą taip pat yra labai lengvaipriderinama su balta, juoda, žalia, kreminė ar ruda spalva. Tad kodėl gi neįtraukus į savo pavasarišką garderobą oranžinės spalvos rankinės?

 

 

 

IMG 5499 2 scaled 1

 Dar viena madinga spalva šį sezoną – rožinė.
Rožinė spalva turi daug atspalvių, kurie tiks prie bet kokių  Jūsų norų. Tai spalva, kuri suteikia švelnumo ir moteriškumo. Ši spalva labai universali ir tinka visoms progoms. Pavyzdžiui, šviesi rožinė labiau tinka sukurti šiektiek ramesnį / dienini įvaizdį, bet ryški rožinė suteikia labiau žaismingesnį įvaizdį. Šią spalvą galima derinti su juoda, balta, pilka, taip pat ir kitomis pastelinėmis spalvomis. Taigi, turėdama šios spalvos rankinę galėsite drąsiai derinti įvairioms šventėms ar kasdieniniam nešiojimui.

 

 

IMG 5473 2 scaled 1

 Ketvirtoji spalva madinga šį pavasarį tai yra levandų.
Turbūt vis daugiau ir daugiau pastebite derinių su šia spalva. Per pastaruosius kelis metus ši spalva įsiveržia į aukštumas. Tai labai švelni, elegantiška, ir Prancūzijos levandų laukais kvepianti spalva. Įsivaizduokite, kaip vaikšiojate po levandų laukus ir tas kvapas aplink Jus  žadą atimantis mmmmm…Gera, ar ne? Ši spalva suteikia deriniui tokį lengvumą ir jaukumą. Levandos spalvą galima derinti su baltais ir kreminiais atspalviais, pastelinėmis spalvomis. Turėdama šios spalvos  rankinę savo spintoje, tikrai galėsite devėti visomis progomis. 

 

 

IMG 5469 2 scaled 1 Paskutinės spalvos kurios madingos galima sakyti kiekvieną sezoną, tai yra klasikų klasika – balta, juoda ir kreminė spalvos.
Turbūt nereikia daug išsiplėsti apie šia spalvas. Šios spalvos universalios ir puikiai tinka prie bet kokių kitų spalvų. Bet patariu, Jums nebijokite įdomesnių tipų rankinių, būkite drąsios ir išsiskirkite iš minios! Nes tikrai tikiu, kad komplimentų mes norime visos 🙂IMG 5462 2 scaled 1IMG 5550 2 600x800 1

 

 

 

 

 

 

Vis dėlto, reikia paminėti, kad spalvų pasirinkimas yra individualus dalykas, ir geriausia rinktis spalvas, kurios atitinka Jūsų asmeninį stilių ir padeda išreikšti Jūsų asmenybę. Bet nebijokite, šį pavasarį drąsiai eksperimentuoti su rankinių spalvomis ir mėgaukitės įvairove. 

SU MEILE,
SAIVA