Pasirinkite meniu

Prekių grąžinimo būdai:

  1. SAIVA.LT internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę galite grąžinti į mūsų fizinę parduotuvę. Tokiu atveju reikia užpildyti grąžinimo formą, nurodyti užsakymo numerį. Pinigai pervesti bus į užsakymo metu nurodytą sąskaitą per 14 dienų.
  2. saiva.lt internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti supildę prekių grąžinimo formą (nuoroda formai yra prisegta žemiau). Jeigu neturite galimybės atsispauzdinti prekių gražinimo formos, tokią pat galite užpildyti ranka ant A4 popieriaus lapo. SVARBU nurodyti užsakymo numerį, vardą pavardę ir grąžinamas prekes. Tokiu atveju grąžinimas nepasimes ir bus atliktas greičiau.
  3. Netikusias prekes, užsakytas iš saiva.lt, grąžinti galima per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Šiuo atveju prekei keliamos kelios papildomos sąlygos. Prekė turi būti nesugadinta, neištepta, turinti originalią tvarkingąpakuotę, nepraradusi prekinės išvaizdos (švari, nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kiti originaliai komplektacijai būdingi priedai) ir t.t.
  4. Prekės turi būti likusios su visomis autentiškomis etiketėmis ir apsauginiais maišeliais, o produktas turi atrodyti lygiai taip pat, kaip jį įsigijus (tai netaikoma brokuotoms prekėms).
  5. Jeigu gavote netinkamos kokybės prekę, norint ją grąžinti svarbu išsaugoti ir turėti prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą ar jo kopiją. (Prekės broku nėra laikomas prekės natūralus nusidėvėjimas)
  6. Keitimas šiuo metu nėra galimas. Norėdami pakeisti prekę, ją grąžinkite ir užsisakykite naują.

Pinigų grąžinimas:

  1. Pinigus už grąžintas kokybiškas ar nekokybiškas prekes Jums grąžinsime vėliausiai per 14 kalendorinių dienų po to, kai gausime grąžinamas prekes.
  2. Kai grąžinamos nekokybiškos prekės, mes taip pat kompensuosime jų faktines grąžinimo išlaidas.
  3. Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidos tenka Jums ir mes jų nekompensuojame.
  4. Pinigus grąžiname tik pavedimu į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios atlikote užsakymo apmokėjimą. Jeigu mokėjimą atlikote ne banko pavedimu ar mokėjimo kortele, pinigus grąžiname į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.
Prekių grąžinimo būdas: 

Prekes galite grąžinti TIK DPD pick up paštomatu, adresuŽemaitės al. 29, Kretinga 97106 Telefonas +370 659 59135
ARBA DPD kurjeriu į namus, adresu: slyvų g. 2 padvarių km. Kretingos raj LT-97179 Telefonas +370 659 59135
Supakuokite grąžinamą arba keičiamą prekę kartu su užpildytu prekės grąžinimo-keitimo aktu į pakuotę ir siųskite pasirinktu būdu.

*prašome atkreipti dėmesį į nurodytą paštomatą ir telefono numerį, siuntos išsiųstos ne tuo paštomatu ar su neteisingai nurodytu telefono numeriu nebus atsiimtos.